اولین رویداد فرهنگی آموزشی پلاسما

همایش آموزشی-فرهنگی «پلاس‌ما» بیستم آبان‌ماه با هدف تشکیل پویش معلمان خلاق و دغدغه‌مند در حوزه ترویج علم برگزار شد.

مسئول روابط عمومی این همایش در جمع خبرنگاران گفت: ما در همایش رایگان آموزشی-فرهنگی پلاس‌‌ما، با شعار «هر معلم، یک دنیا فرصت» دور هم جمع می‌شویم تا با ایجاد شبکه‌ای صمیمی از معلمان خود‌جوش، دغدغه‌مند و با تجربه دانش علمی و عملی‌ تدریس خلاقانه را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم. در این همایش می‌خواهیم که با ایجاد یک پویش علمی، آموزشی، فرهنگی، به قدر وسعمان، آموزش و‌ پرورش فرزندان با استعداد ایران را بهبود بدهیم و با ایجاد  تغییرات مؤثر، جذاب و هدفمند کمک کنیم تا نظام آموزشی از حالت خسته و کسل‌کننده بیرون بیاید تا دیگر بچه‌ها با زحمت و بی میلی سر کلاس نروند و سر کلاس بی انگیزه و بی روح حاضر نشوند.

گفتنی است در این همایش یک روزه، استاد «حازم فری پور»، دکتر «محمد نیرو» و دکتر «علی عبدالعالی» به ارائه سخنرانی کردند و همچنین هفت آموزگار نمونه از استان‌های مختلف، تجربیات خود را از آموزش‌های خلاق به دانش‌آموزان با شرکت کنندگان حضوری و مجازی همایش در میان گذاشتند.

به همه شرکت کنندگان حضوری و مجازی در این همایش آموزشی، گواهی حضور اعطا شد.

«شتابدهنده تتا»و «صندوق حمایت از پژوهشگران و فن‌آوران کشور» برگزار کنندگان این حرکت علمی و فرهنگی هستند و نخستین همایش پلاس‌ما با حمایت «سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان»، «دانوین»،  و «فیلیمو مدرسه» برپا  شد.

هم‌اکنون می‌توانید نسخه خلاصه شده و باکیفیت همایش را  مشاهده کنید.​​​​​​​